Únor 2016

Znuděná osamělostí...?

29. února 2016 v 14:12 | Teranosuke Unko |  Moje mysl
MŮJ VÝJEV

Vlastně jsem byla se svým životem více méně spokojená. I když to vždycky není zrovna ideální a jsou tu jisté problémové věci, nějak jsem si zvykla na ten život osamělé holky a trávila čas doma, kde jsem byla celý den zavřená v pokoji. Nepotřebovala jsem přátele, protože jsem měla anime a knihy. Tohle byli věci, které mne dokázaly na celý den zabavit bez toho, abych musela myslet na svoji osamělost. Ale teď... už to prostě nepomáhá. Už chci konečně zažít nějaké to vzrůšo na které celý život čekám... ale přemýšlím... stane se to vůbec někdy?

Kdo jako jsem?

24. února 2016 v 20:46 | Teranosuke Unko |  (Ne)důležité informace
Takže, asi by se pro začátek slušelo, abych vám o sobě něco řekla. Něco víc, než se dozvíte jen z obyčejného Profilu. V tomhle článku si podrobně rozebereme jedno stvoření říkající si Teranosuke Unko. Podíváme se na její temnou povahu, odhalíme její nějvětší úchylky a tajemství. Zjistíme, že pod maskou hodné dívky se schovává něco, co vážně nechcete znát.

Vole, já mám blog!

22. února 2016 v 17:29 | Teranosuke Unko |  (Ne)důležité informace
Ani nevíte, kolikrát jsem si říkala, že bych si mohla založit blog. Vždycky jsem milovala představu, že by někdo s radostí četl mé články, dával mi pěkné komentáře a psal mi jak jsem úžasná. Heh. Tahle skvělá představa mne však pokaždé přešla, když jsem se zaregistrovala a pak už jen čuměla... a čuměla... a čuměla... Co je to, kruci, rubika? Jak si mám nastavit vlastní vzhled? A počkat! Jak se vlastně ten vzhled tvoří? (Mimochodem, s tímhle se peru dodones. Design blogu jsem dělala poprvé, takže to tak i vypadá Smějící se. Ale není to nejhorší, ne? Jen je to trošku blbě nastavené...).
A tak jsem tu představu o dokonalém blogu raději zavrhla. A udělala jsem dobře. Protože dnes bych se za to jistě styděla (a vsadím se, že za tohle se za pár let budu stydět taky Smějící se).
Každopádně, je to tady! Po letech mne opět napadla představa vlastního místečka, kde bych shromažďovala své myšlenky a názory. Rozdílem však je, že dnes nepřicházím se snem stát se populární. Dnes přicházím s něčím důležitějším. A o tom bude i tenhle historicky první článek na tomhle blogu.