11. Den - Oblíbený žánr

26. března 2016 v 15:00 | Teranosuke Unko |  30 Day Anime Challenge
Takže vy po mně chcete abych vybrala oblíbený žánr. Po mně, která čumí snad na vše. Víte, ono by možná bylo lehčí vypsat neoblíbené žánry, tam by jsem věděla...
Ale fajn.
Vy chcete oblíbený žánr.
Tak já něco vyberu.Parodie
Protože, prostě miluju parodie, ať už jsou v jekékoliv podobě. Ráda se zasměji a ještě raději se zasměji, když vydím nějaký určitý vtípek na něco nebo někoho. V tomhle žánru mám několik oblíbených anime, ani nemusím vysvětlovat, které u mne vede. Každý kdo má rád Gintamu má rád parodie. Je vlastně někdo, kdo nemá rád parodie?Komedie
Vážně se ráda směju. Ale komedie vždycky dělím na ty dobré a špatné. Občas narazím na kousek, kdy se můžu uřechtat k smrti, jindy mi přijdou jisté rádoby "vtipné" chvilky docela trapné a nezajímavé. Jde vážně o to, jaký to je styl humoru.


Samurajové
Tenhle žánr miluju. samurajové mne neskutečně fascinují a nic mi neudělá větší radost, než vážně dobrý anime s nimi.
Historické
Miluji historii, a i proto miluji historické anime, to dá rozum. Samozřejmě záleží v jakém století se to odehrává, ale většinou se anime s tímhle žánrem, tak nějak trefí do mé oblíbené doby.


Shounen
I když si většinou vybírám spíš ty méně obvyklé shouneny, celkově mám tenhle žánr docela ráda. Obsahuje totiž i spoustu dalších podžánrů do kterých patří třeba i tak komedie a tak.


Nadpřirozené bytosti
Hlavně různé bytosti z japonské mytologie, ale nepohrdnu ani ostatními. Pokud se rozhoduju zda se podívat na anime s nadpřirozenými bytostmi, často se rozhoduji i podle ostatních žánrů. Mám ho ráda, ale neudává tak velkou váhu, jak ty ostatní.


Kdo by neměl rád sexy youkai-e


Shounen ai a yaoi
Jo. Jsem odpad. Já vím. Ale vybírám si jen ty dobré kousky. Jako vážně. Moje oblíbené yaoi a shounen ai už nějakou tu kvalitu maj, nemohla bych koukat na něčí sex jen tak. Doteď mám hrůzu z těch sraček jako Kirepapa, Enzai a Sensitivko. Fuj. Už nikdy, prosím. Od té doby si vážně pečlivě vybírám na co se podívám.Tak jo, tady máte něco z mých oblíbených žánrů. Nakonec to nebylo zas tak těžký vybrat. Zdar.

Teranosuke Unko
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama