3. Den - Oblíbená postava

18. března 2016 v 21:34 | Teranosuke Unko |  30 Day Anime Challenge
Když nad tím tak přemýšlím... tohle bude zatraceně těžký... mám fakt dost oblíbených postav. Ale tak to asi každý, ne? Přemýšlím, že vyberu první tři, ale... kruci, i kdybych měla vybrat třeba prvních pět, tak by byla snad každá postava z GinTamy XDD. Takže... udělám to takhle. Prostě vezmu vždycky jen jednu z jednoho anime. Bude to zatraceně těžký, ale... já to zvládnu. Musím.Takže... kdo by to tak asi mohl být z GinTamy? Kdo je jeden z těch nejúžasnějších postav vůbec? No kdo jiný, než...

1. Sakata Gintoki
Dobře... možná jsem mohla vybrat nějaký více formálnější obrázek XDD (i když tenhle je taky naprosto skvělý, no ne?)


Dobře, tohle už je vhodnější.

Víte vybrat pouze jeden, jeden jediný, charakter z GinTamy je hrůza. Je tam tolik dalších úžasných a skvělých charakterů a vůbec... Prostě jen to, že tu nebude zbytek Yorozuyi či někdo z Shinsengumi a všichni ti další idioti, mne přivádí k šílenství. (Btw, o jednom charakteru z GinTamy se budu rozepisovat v článku Anime láska. Schválně kdo to bude. Myslím, že to bude docela velké překvapení... mám asi zajímavý vkus XDD). Ale už dost. Pojďme se věnovat tomu samuraji s přírodně vlnitými stříbrnými vlasy, kterého jsem si vybrala.
Přemýším, jak ho popsat, ale jde to hrozně těžko. Je dost komplikovaný. Stejně tak, jak mne dokáže pobavit jeho komické chování, jsem ohromena jeho neuvěřitelnou sílou a vytrvalostí. A hlavně, jak brání své přátele, když jde vážně do tuhého. I přesto, že se zdá občas jako takový ten typ, kterého nic nezajímá, když chce, tak umí být vážně milí. On je ve skutečnosti fakt dobrý člověk, řekla bych. Dokáže mne neuvětřitelně rozesmát, ale zárověň i dojmout, jak se ostatní snaží chránit. Je to někdo koho si prostě musíte zamilovat. Uvidíte - pochopíte.

Pár hlášek
Tuhle mám fakt hodně ráda
Dobře a ať nejsme, tak vážní XDD...
Stačilo by XDD

Těžko říct, co mne na něm tak nejvíc zaujalo. Každopádně, je to ten nejlepší hlavní hrdina, co jsem viděla. Miluji jeho osobnost. Miluji jeho chování. Miluji jeho hlášky. Miluji jeho zlozvyky. Miluji, jak je občas dětinský. Miluji jeho ksichty XDD. Miluji jeho vzhled. Miluji jeho ramena. Miluji jeho svaly. Miluji jeho vlasy. Miluju ho prostě celého, okay? XDD (Ale stejně je tu někdo, koho miluji víc. To bude ta moje Anime láska XDD).

Gintoki je prostě skvělý. Musíte ho milovat.

A já bych se měla přestat rozplývat.


2. Kuroki Tomoko


Ona je takové moje zlatíčko. Nejradši bych za ní vlezla a pěkně pevně tu asociální dívčinu obejmula (a to mám z objímání hrůzu. Nikdy to nedělám). Je mi jí tak líto. A obdivuju ji, jak se snaží s tou psychickou poruchou bojovat a snažít si najít přátele. I když je tohle anime tragikomedie, stejně jsem si hrozně přála, ať si konečně najde nějakýho toho kluka nebo aspoň tu kamarádku (což teda na konci vypadalo nadějně :3).
V některých věcech se mi podobá. I když já na tom nejsem tak špatně. To spíš dřív. Každopádně, obě jsme podobně vyšinuté, obě máme rády anime, obě otravujeme svého mladšího brášku kecama, které ho absolutně nezajímají... a občas máme obě trochu pervy mysl XDD.
A proto ji mám v cosplay plánu!
A taky je maličká! Já jsem taky maličká! XDD

Myslím, že jsem si díky ní uvědomila, že tak přeci taky nechci skončit. Sama. Myslím, že to je možná i účel tohohle anime. Aby jsme vylezli ven. Děkuji ti, Tomoko! :33

Ještě pár obrázků, toho mého zlatíčka!
3. Yuuki/Koide Natsuno
Lidi, řekněte mi... jak může být někdo v patnácti letech, tak zatraceně sexy?!? XDD Ale jako fakt, tehle týpek je prostě... váááh. Miluju ten styl kresby.
Přiznám se, že jsem ho ze začátku moc nemusela. Raději jsem měla doktora Ozakiho. Natsuno mi přišel takový chladný... ale pak jsem zjistila, že vlastně docela v pohodě a jen se nechtěl moc sbližovat, protože v té vesnici nehodlal dlouho zůstat. Jeho touha dostat se pryč a osamostatnit se se mi hrozně zalíbila. Když jsem pak i zjistila proč, byla jsem překvapená. Překvapená jak se jeho rodiná situace podobala té mojí. Hodně lidí to nepostřehlo. Ale byl tam moment, kdy se o tom zmínil. A od té chvíle jsem i pochopila jeho chování a proč chce pryč.
Líbilo se mi, jak se rozhodl bojovat proti upírům a odhalit je. SPOILER - A to dokonce i potom, co se stal jedním z nich - KONEC SPOILERU. Myslím, že musel být vážně odvážný...

Hrozně se mi líbí, jak byl Tooru jediný, koho si Natsuno k sobě pustil (zde vznikl můj první ship, který byl zároveň můj první KlukXKluk ship a který byl a je zároveň mé první OTP XDD). A jak mu na něm záleželo. To bylo krásné. Při jedné z těch jejich scén jsem se rozbrečela... XDD. Ale fakt. Bylo to smutný.

A ještě k tomu všemu je zatraceně sexy. V patnácti letech. JAK, kruci, JAK. Magie. Magie stylu téhle kresby. Miluji ten styl. Ty dlouhá těla a prostě agsnssjsklalwů.

Sami se pokochejte
S jeho kolem, které má věčně píchlou gumu. A které mu spravoval Tooru :3.Teď přemýšlím... on se asi za celou sérii ani jednou neusmál. Jop, možná jednou...


Je to vůbec úsměv? Takový rozpačitý, ale...
Ta scéna byla nádherná!


Vlastně jsem ho i kreslila. Možná bych mohla svůj výtvor přihodit.


Asi půl roku staré? Ale pamatuji si, že jsem na něj byla hrdá. Bylo to poprvé, co jsem se snažila trošku stínovat XDD.

Tak jo. Tímhle se loučím. Jsem ráda, že jsem ten článek stihla dnes vydat.


Teranosuke Unko
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama