4. Den - Anime s divným dějem

19. března 2016 v 20:41 | Teranosuke Unko |  30 Day Anime Challenge
Tak tohle je zatraceně složitý. Už jen proto, že si nejsem jistá, zda to mám brát pozitivně nebo spíš negativně. Ale to je asi na mně.
Anime s divným dějem? Upřímně, nemyslím si, že bych viděla anime u kterého bych si vyloženě pomyslela, že je hrozně divný... i když možná... je tu jedno moc zvláštní anime. Asi si vyberu to.Aku no Hana


Řeknu to na rovinu. Tohle anime jsem neviděla celé a do mangy jsem jen tak nakoukla. Důvod proč jsem anime nezvládla dokoukat? Ne, nebylo to kresbou. Bylo to tím, že se mi prostě dělalo špatně, když jsem viděla co se děje. Svíralo se mi břicho a bolela mne hlava. Psychicky mne to úplně deptalo. Ale nemyslím to negativně, naopak myslím, že tohle anime a manga je vážně zajímavé. A divné. Nejhorší je, že je to ze života. Tudíž, máte pocit, že by se to klidně mohlo stát. A mne vážně stačilo jen pár prvních dílů a nějaké úryvky z mangy. Víc jsem toho zatím nezvládla. Ale chystám se na to, to určitě. Chci to vidět a chci si to i přečíst. Je to zajímavý... zajímavý a divný. Už jen od pohledu.


Anime se od mangy hodně liší svojí kresbou. Používá se tu rotoskopie, kdy se to tak nějak "překresluje" podle reálných hrajících herců.
Aku no Hana je zvláštní a zajímavé dílo, už jen podle několika úryvků z mangy.


No, dnes jsem kecala spíš o manze, ale... ona je i delší, takže je celkově ještě víc divnější. Myslím, že mi to pro dnešek stačí, ale asi budu uvažovat zda si nepřečtu aspoň tu mangu. Přece jen, divný věci mám docela ráda.

Takže, zatím!

Teranosuke Unko


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama