8. Den - Anime láska

23. března 2016 v 20:50 | Teranosuke Unko |  30 Day Anime Challenge
Až teď si uvědomuji... osmý den XDD. To na moji anime lásku úplně přesně vyšlo! XDD Navždy osmý... XDD.
Omluvte mne.
Mám z toho druhý Vánoce.
Náhody jsou skvělé! XDD
Jasný, chápu jdu na to.
Asi bych to měla konečně říct. Moje anime láska je z anime jménem Gintama. Ale to už jsem kdesi zmiňovala. Nutno říct, že mám asi fakt dost zvláštní vkus. Všeci by si mysleli, že mám jako většina crash třeba na Hijikatu nebo Souga, ale... i když jsou zatraceně skvělý, stejně u mne tak nějak vede jeden mladík...... ano, mám namysli...


MeganeFajn. Tohle bylo ošklivý XDD. Ale já si tak nějak nemohla pomoct. Sorry XDD.
Shimura Shinpachi
Vážně. Ano, vážně je to tenhle obrýlený šesnáctiletý panic. A chcete vědět proč?

Asi vám popíšu celou story, jak to tak nějak začalo. Sama ani nevím, kdy jsem do něj začala být blázen. Ze začátku jsem ho brala jako postavu, která se snaží ostatní trochu krotit a je takový "normálnější". Má drsný hlášky a je ujetý do popový hvězdy, která zpívá dost, ehm, zajímavý písně XDD. Prostě nějaký charakter, ale nutno říct, že už od začátku jsem pro něj měla tak nějak slabost. No možná spíš pro jeho brýle. Jsem ujetá na postavy s brýlemi.
No, abych to posunula - přišel Train Samurai Arc. Šlo o to, že tam Shinpachi měl nějaký pletky s jistou dívkou s kočičíma ušima, ze které se vyklubala zlodějka srdcí a peněženek. Shinpachimu, kterej tak nějak očekával, že si poprvé vrzne, zdrhla defacto před nosem i s jeho peněžním obnosem (měl tam vůbec nějaký prachy? XDD). Jasný, že Gintoki do tý kočičí slečny šel a chtěl jí dát co proto, ale pak se objevil Shinpachi a začal říkat něco o tom, jak to pro něj byla vlastně dobrá zkušenost, že jí to nevyčítá a tak.

V tý chvíli byl můj pohled - Jako really, chlape? Ona ti ZDRHNE s peněženkou, hraje si s tebou a ty tohle? Už jsem si chtěla povzdechnout... jenže...

....JENŽE!

Ten klučina udělal něco zatraceně badass. Jedním švihem číču srovnal se zemí a prohlásil, že si dělal prdel a to co před chvílí řekl nemyslel vážně. Pak s klidným výrazem odešel.

Moje reakce byla asi stejná jako Gintokiho, s vykulenýma očima jsem čuměla a pak...

SHINPACHI-KUUUN~~~

Ano, jaksi to ve mne zažehlo, když jsem viděla tu jeho, né tak nejhodnější stránku. A pak to jelo, byli další a další díly, já začala zjišťoval, že ho mám raději a raději, moje galerie obrázků s ním se plnila a než jsem se nadála, nová láska byla na světe.

Shinpachiho mám ráda ze spoustu důvodů. Líbí se mi, že působí trochu nevinně a tak nějak je příkladem dnešní slušné mládeže (i když každý občas zazlobí, no XDD). Stejně tak se mi líbí, jak vyjíždí svýma poznámkama na ostatní, kdy kolikrát používá né zrovna nejuctihodnější slovíčka. Vypadá klidně, ale dokáže vyjet. Ale ve skutečnosti je to fakt hodnej kluk.
Miluji jeho posedlost Otsuu-chan, prostě je to taková jeho temná záliba a líbí se mi, že to z něj opět nedělá zas tak úplného svatouška. Což mi připomíná, že fakt žeru, jak je takový nervózní, co se týče lásky a tak. Je to cute. Občas i nějaká ta pervy myšlenka, ale co, má na to věk XDD. Gintoki je v tomhle ohledu daleko horší XDD.

Ale ta nejdůležitější věc, kterou na něm miluji nejvíc je, jak se snaží zesílit. Kolikrát ho je možné vidět v doju jak trénuje, protože chce dohnat ostatní. A to mne vázně fascinuje.
Ono to možná dost lidí přehlíží. A i já jednou za čas narazím a nějaký komentář ve stylu - Shinpachi je slabý charakter, není natolik silný jako ostatní, jen zavazí. Jednou jsem se dokonce setkala s názorem, že je nepotřebný jak Sakura z Naruta (Neříkám, že je Sakura nepotřebná, ale víme, jak ji spousta lidí bere...). V té chvíli jsem myslela, že budu škrtit.
Shinpachi je silný. Na svůj věk se dost překonal, ale vzhledem k tomu, že tu máme nadanýho Gintokiho a supersilnou Kaguru jeho schopnosti tolik nevyniknou. I sám Sorachi to řekl, že má pěkný skilly a porazit nějakou skupinu bojovníků pro něj není problém.
Asi je to hodně i v tom, že nemá pořádného protivníka a nemá moc šancí se ukázat. I Kagura má dost bojových scén, bohužel na Shinpachiho se jaksi zapomíná a jediné čeho se dočkáme jsou jednorázový boje, kdy se kolí jedním úderem. Btw, stejně něchápu, jak ho někdo může nazvat slabým, když skolil Hajimeho a Pirako.
Ale abych se vrátila k tomu jeho trénování... myslím, že je úžasné, jak dokázal zesílit. Měl by si zasloužit více respektu od ostatních, kolikrát mám chuť tam nějakým způsobem vrazit a pořádně ho obejmout.
Je to můj drahocený Shinpachi.
Moje anime láska.


Na závěr sem hodím nějaký obrázky a gify :3 XDTypický Gintama face v Shinpachiho provedení XD
Jeho láska Pandemonium XDD
Nějaký ten badass moment
Jako velitel fanklubu Terakado Tsu
Tyhle jeho výrazy miluju XDD
:3
Luxusní reakce XDD
Další XDD


A na závěr něco cute :'3


Tak jo. Tohle je on. A s tímhle se i pro dnešek loučím. Báj.

Teranosuke Unko
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama