Továrna na louskání mozečků

29. března 2016 v 11:36 | Teranosuke Unko |  Moje mysl
Musím říct, že ta představa jak se louskají lidské mozečky mi furt leží v hlavě. A přitom je to hrozná blbost. Ale nedokážu to vyhnat. Úplně to vidím.Je to taková továrna, kde je jezdící pás a na něm v klidu sedící lidé. Jsou pěkně naskládaní za sebou a čekají až se ten pás konečně rozjede. Když se konečně pomaličku dá do pohybu, už jim zbývá jen poslední chvilka života než se zvrchu vysune obrovský louskáček na ořechy, uchopí jejich hlavu a začne tlačit. Tlačí a tlačí, zesiluje stisk, než se ozve uspokojivé křupnutí a z jeho ostrých pařátů začne vytékat červnená tekutina. Krvička. Uvolní čelisti a na zem spadne nově oddělená hlava od těla s nakřuplou lebkou. Jakmile se dotkne země, rozpadne se vejpůl a uvnitř je malý hloupý pulzující mozeček. Hmm... co se asi udělá s ním? No, první se asi umyje, aby jsme ho zbavili krve. Byla by sranda, kdyby furt pulzoval, ale to se asi už nestane. No, nevadí. Mozečky se pak balí do balíků a posílají se na zakázku lidem, kteří si je objednali. Možná, že je chtějí sníst? Co na tom? Mozek jako ořech.
Asi si chci taky objednat mozek. Ne, chtěla bych více mozků. A nejradši bych si i by vybrala lidi, ze kterých ty mozky dostanu. I když tam bych pochybovala, zda ten mozek vůbec mají.
Co bych s mozkem udělala? No, rozhodně bych je nejedla. To si dám raději ten ořech. Ale vystavit si je a říkat si, tak tenhle patří té... tenhle zas tomu... počkat, patří? Snad patřil. Teď jsou moje.
Myslím, že bych do nich ve zlosti zabodala nože.
Stejně by mi byli k ničemu.
Ale chci je.
Miluji ten nápad s louskáním mozečků.
Je dokonalý.
.
Asi k tomu nakreslím i obrázek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama