Stará krabice - krok ku předu!

16. dubna 2016 v 18:51 | Teranosuke Unko |  (Ne)důležité informace
Zdravím lidičky!
Mám skvělou novinku! Právě před pár minutami mi do pokoje dorazila ta stará krabice, kterou jsme měli v obývacím pokoji. Tátovi konečně opravili notebook na který rozlil pivo (já furt říkám, že alkohol je zlo), tak mi tuhle starou šrotinu vrátil. On má totiž tenhle počítač docela zajímavou historii.Šrotina je to pořádná - aby ne, ještě to má Windows XP. Ale já ho mám ráda. Když jsme se stěhovali do bytu a tenhle počítač nám připadl do rukou, tak jsme měli s bratrem na výběr. Jeden dostane tenhle šroťáček a druhý bude moct trávit čas na taťkovém notebooku, který je rychlejší novější a celkově lepšejší. Bylo to jasné. Bratr, který si stejně plánoval koupit svůj vlastní herní počítač (což si splnil až teď, asi po čtyřech letech XD) by nedokázal mít s pomalejším počítačem trpělivost. Tak jsem si ho vzala já.
Byli to krásné dny a já tenhle pomalejší počítač milovala. Dokud jsem nepřepálila grafickou kartu, když jsem každý den pařila The Sims 2 (jsem zastánce dvojky!). Museli jsme ji vyměnit. Ale ta nová byla z nějakého ještě horšího šuntu a můj počítač už moje milované simíky nerozjel...
Pak se stalo, že jsem přešla na tablet. Našetřila jsem si peňázky a koupila si pěknou placičku. Počítač upadal do zapomění a když po letech bratr zjistil, že je ten můj šunt vlastně rychlejší než ten tátův kdysi nový notebook, tak si ho vzal. Až v té chvíli jsem si uvědomila jaké chyby jsem se dopustila. Protože, víte... on tablet nemá klávesnici. A psát bez klávesnice je hrůza.
Žila jsem tedy s tabletem. Ale stalo se, že ten se jednoho dne rozhodl stávkovat. Když jsem ho dala reklamovat, tak top trvalo zatraceně dlouho. Nakonec nám vrátili peňázky a přešla na jinou značku.
V té chvíli už bratr zase začal přecházet na notebook našeho táty. Zjistil, že na tom stařečkovi se strašně sekají videa, což pro něj byla hrozná katastrofa a důvod ke vztekání. To už pro něj i ten pomeljší notebook byl lepší. Youtube tam z nějakého důvodu jelo lépe. Počítač však stále zůstával v jeho pokoji.
Pak se mi znovu porouchal tablet (on mi spadl, ale já řekla, že se vypl zničeho nic, aby mi vzali reklamaci. Jo, jsem potvora.). V té chvíli jsem začala trávit čas na stařečkovi v bráchovém pokoji, zatím co on byl na notebooku v obýváku. Zde jsem také začala koukat na GinTamu. Pamatuji si, jak jsem jednoho dne ráno, když šel bratr dřív do školy kvůli dyslekťáků, vztala dřív a vlezla do jeho pokoje na kompl, jen abych viděla další díl XD. Pamatuji si, že jsem měla zrovna rozkoukaný Benizakura Arc. Ty začátky...
Stejně jsem měla svůj tablet nakonec zpět, zcela opraven. A tak jsem se raději přesunula zpět na něj do svého pokoje, abych se vyhnula bratrovým pohledů, který mne v jeho pokoji neviděl zrovna rád. A ani já neměla zájem o jeho zelené prostředí. Vrátila jsem se do své fialové.
No, pak přišli Vánoce 2015 a bratr měl konečně dost (s příspěvkem od rodičů) na nový počítač. V té době jsem měla naději, že by stařeček opět připadl mě. Omyl. Připadl do obýváků. Protože táta polil svůj notebook pivem. A tak se stal takovým majetkem na který chodili všichni a na který jsem občas vlezla i já. Ale ono je fakt blbý, když vám každý čumí za zády co že to děláte. A dnes, ano dnes 16. dubna 2016, den po přijímacích zkouškách přišel ten den. Den, kdy mne osud opět spojil s mým milovaným počítačem. Táta se dočkal svého opraveného notebooku, bratr si vesele paří s kamarády Team Fortress 2 a já mám stařečka na který jsem si spokojeně nastavila heslo, aby nikdo nerušil moje soukromí. Krásný to den.

Tak tady to je. Vážně, tenhle počítač a já musíme být nějak spojení. Osud nás dal opět dohromady. Je to pro mne dobré hlavně proto, že konečně můžu v klidu psát. Konečně mám klávesnici! Hurá! Navíc, ono se na tabletu nedá dělat vše. Snad se teď budu více věnovat psaní jak na blog, tak i na různé povídky. Je to pro mne další krok ku předu!

Taky jsem si nastavila tapetu. Skvělé, co? Konečně si můžu dát jako tapetu anime!


Takové oznámení. Mám počítač. Tyjo, já mám počítač!
No, nic. Jdu si ho užít a sjet si znovu celý Yoshiwara in Flames Arc. Báj.

Teranosuke Unko
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Asuka Asuka | E-mail | Web | 16. dubna 2016 v 19:40 | Reagovat

No jo... Tyhle potvory umí dost potrápit :D My máme počítač -taky takovej stařeček, máme Windows Vista, každej komu to řeknu ze mě má strašnou prdel, haha- taky v obýváku.. Před už skoro 3 rokama jsem ale dostala tablet a na tom si na pohodičku jela anime... S tím, že ho občas používala máma. Ale minulé léto prostě... Natáh bačkory a já byla zase na mojí Vistě a všichni čuměli přes rameno (nezapomenu na to, jak jsem si četla yaoi povídku a táta to viděl a musel se zeptat, co to má znamenat XD). Můj mobil jsem měla uplně v háji a jediné na co jsem měla peníze byl new mobil. Takže ano, koupila jsem si, ze svýho, mobil jak kráva, aby jsem mohla číst titulky :D No a protože mojí mámě ten tablet chyběl víc než mě, tak co asi bylo pod stromečkem... Nezapomenu na to, jak jsem byla natěšená a otevřela si stránky shirai a... Ono to ten přehrávač nerozjede -.- takže anime jedu na Vističce (pokud něco pohoršujícího, tak mobil). Už se ale 4 roky modlím, že když bratr šel na střední, mohl dostat notebook, tím pádem, už jen rok a taky mě to čeká! Tedy snad.. XD doufám, že jednou budu mít PC na kterým budu jak moci koukat na anime, tak i stáhnout photoshop, který tady nejde.. :D ale zase - byla by to nuda, kdyby jsme jako ostatní měli všechno XDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama