Byla jsem venku... s někým?!?

10. května 2016 v 19:49 | Teranosuke Unko |  Teranosuke a realita
Sama tomu ještě nedokážu uvěřit. Ale jaksi se to přihodilo. Vše začalo tím, že byl dnešní den docela fajn. Ve škole jsem se dala do řeči se dvěma spolužačkami a jednu jsem dokonce i zaúkovala at mi napíše nějakou tu povídku (taky jí mám něco psát, ale jaksi jsem se k tomu nedokopala). Byla docela sranda a já sama se divila, že se ještě dokážu tak bavit. Z části to bylo asi i proto, že jsem konečně přestala myslet na takové ty věci jako jestli jim nejsem na obtíž nebo jestli bych měla přestat mluvit o věcech, které zajímají i mne a je za stak moc ne... Takže jsme se tak bavily... ono to jako nebylo tak úplně poprvé. Já se vážně občas dám s někým do řeči. A nejčastěji je to právě s těmahle dvouma. Říkejme jim třeba klasicky podle začátečních jmen. P. a N.Upřímně, s N. se mi komunikuje o něco lépe. A asi je to i proto, že ona je celkově taková... pozitivnější, nestará se o složité věci . Dřív jsem se s ní vážně hodně bavila, ale právě její občasná "bezohlednost" a "zjednodušování" a moje debilita nás trochu rozdělily. Každopádně, zůstaly jsme tak nějak kamarádky a ve škole občas hodíme řeč. P. je taky moc fajn. Taky ráda píše a asi s ní mám i více společného než s N., ale... občas nevím o čem s ní mluvit. Mám strach, že řeknu něco špatně. Už jen ten pocit, že jí nedokážu pomoct v určitých situacích, protože prostě nevím jak na to je... divný. Ale jsou dny, kdy se prostě bavíme. A ten den byl dnes. Těchto dnů si vážně neskutečně vážím, protože přijdou jen jednou za čas. A právě i dnes mne při poslední hodině přepadla taková lehce zasmušilá nálada, že to skončí a další den už to nebude takové. Že se další den zase nebudeme mít o čem bavit. Ona je to svým způsobem i moje vina, toho jak chladně na ostatní občas působím.

No, aby jsem se konečně dostala k věci, nějak jsem se zmínila o tom, že půjdu dnes opět nejspíš bruslit. A N. se chytla s tím, že se za ní mám stavit, pokud fakt půjdu. Úplně to se mnou trhlo. Venku s někým ze třídy jsem byla naposled právě s ní, když jsme se ještě fakt hodně bavily. Asi před rokem a půl ne-li, víc. Ale s radostí jsem souhlasila, načež se přidala i P. A taky jsme se my tři domluvily.

Byla jsem z toho... snad i nervozní? Vážně jsem s někým byla venku před fakt dlouhou dobou. Ale nakonec jsem vyzvedla N. a se skvělou náladou jsme jely k P., kde jsme společně vyjely na cyklostezku, kde si P. při první příležitosti odřela koleno a další končetiny. Takže jsme zůstaly jen N. a já, protože se P. rozhodla vrátit domů. Trochu mne mrzelo, že nejsme všechny tři, ale co se dalo dělat. I tak to byla sranda. Jely jsme až do dalšího města, kde jsme překecaly týpka, aby nás pustil do Lídlu na bruslích. Nakonec svolil, tak jsme si koupily nějaké to pití a sušenku a usadily se na lavičce před obchodem. Cesta zpět pak utekla hrozně rychle, tak jsme se vydaly na další cestu, ale na druhou stranu. Cesta tam byla v poho, ale zpět už to bylo náročnější, protože jsme už obě fakt cítily nohy. Nevím, kolik jsme ujely, ale fakt toho bylo zatraceně moc. A bylo to fajn. Pokecaly jsme, dokonce jsem zjistila, že ona taky už dlouhou dobu nevylezla z bytu s někým ven. Byla jsem trochu překvapená. A tak jsme si řekly, že si někdy zas zabruslíme. A já jsem tak zatraceně ráda! Hrozně moc! Nevím, jaké to bude zítra ve škole, ale... těším se zas na brusle!

Teranosuke Unko
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 marketts-cube marketts-cube | Web | 10. května 2016 v 20:08 | Reagovat

Moc pěkný a zajímavý blog :) Hrozně se mi líbí styl, kterým píšeš :) Budu tvůj blog navštěvovat častěji :)

2 Asuka Asuka | E-mail | Web | 10. května 2016 v 20:35 | Reagovat

Waah, tak to za tebe mám radost :)
Vím jaký to je po dlouhý době s někým normálně pokecat.. Vážně mám teď chuť se hýbat, jen já na bruslích neumím.. hehe, plochý nohy :D Ale vážně s tebe mám radost, snad se ti bude dařit i dál a zase se s nima zasměješ.. :)

3 beepinka beepinka | Web | 31. května 2016 v 11:56 | Reagovat

Hele tohle je super ! Určitě s ní zkus nějaký ten kontakt postupně navazovat..netlačit na to,ale postupně to zkoušet ^^ ~
Jinak moc se mi líbí tvůj blog ♥ Krásně se mi čtou tvoje články :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama