Momentální hudební závislosti

9. listopadu 2016 v 21:10 | Teranosuke Unko
Protože, proč ne? Můj hudební vkus jsem tu ještě moc neprobírala a vzhledem k tomu, že se můj mozek zrovna nevzmůže na nějaký inteligentnější článek, docela ráda bych se podělila o songy na kterých momentálě ujíždím.

Výsledek obrázku pro anime gif music


Často se mi stává, že narazím na random písničku, která se mi zalíbí i přesto, že interpreta normálně neposlouchám a zbytek jeho tvorby mne nijak nezaujal. Tak je to i v případě dvou písniček od Panic! At the Disco. Stylem mi od nich sedly jen dva songy a to


a


Na víc písniček v tomhle stylu, které by se mi fakt zalíbily, jsem bohužel nenarazila. Pravda však, že jsem se v jejich hudební tvorbě nijak neprohrabovala a pustila si jen to, co mi přišlo pod ruku.

Výsledek obrázku pro music gif

Další moje takzvaná "dvojice songů" je trochu temnějšího řízu. Tu první nejsem schopna nikde nalézt bez AMV na Black Lagoon. Myslím, že to však nijak nevadí, aspoň mi to neustále připomíná, že to anime musím vidět.

Úplně miluji tu španělštinu na začátku :333


K další písničce interpreta sice znám, i přesto ji však mám spojenou s Maid to kill, protože mi obě dvě posílala kámoška přes BlueTooth. Neskutečně se mi totiž zalíbily a pokaždé, když posluchám jednu, tak si poslechnu i druhou.


My Chemical Romance je skupina o které jsem si myslela, že si ji po jejich songu, kterým jsem slyšela, oblíbím. Avšak po tom, co jsem tak spěšně projela pár jejich písniček mne trochu zklamala. Narozdíl od songu Mama, který pro mne začal hrozně moc znamenat (něco jsem si při jeho poslechu zatraceně uvědomila... ten text prostě dokonale vystihnul určitou část v mém životě) mě zbytek jejich hudebního obsahu, až na jeden song,


který jsem od nich slyšela už dřívl, nezaujal. I přesto, že zpívají o poměrně temnějších tématech jejich hudba mi příjdě příliš... veselá. Třeba zrovna takový Dead. Byla jsem překvapena, když jsem slyšela melodii, která na mne působila úplně jinak než u Mama. Pravda, není brána moc vážně, ale stejně... Kdoví, třeba narazím na nějaký další temnější song od nich, který mne zaujme víc.
Výsledek obrázku pro music gif

Na tuto písničku jsem narazila díky jednomu, né-zrovna-povedenému, AMV na GinHiji. A prostě, co k ní říct... i když mě skupina opět nijak extra nezaujala, já ten song prostě žeru! XD


Výsledek obrázku pro music gif

Tak a teď k něčemu, co mne chytlo celkově a né jen pár písničkama. Moji žhavou novinkou mezi oblíbenci je rozhodně japonská skupina BUCK-TICK. Ano, jsou to ti, co nazpívali třeba opening a ending pro anime Shiki, což znamená, že jsem na ně musela narazit už dřív. Avšak můj zájem k nim vzplanul až nedávno i přesto, že jsem již dlouho milovala ending, který k mému oblíbenému anime nazpívali.

Oh, damn... živě je to od nich stejně nejlepší :33

Gekka Reijin je pro mne něco jako srdcovka, stejně jako Kuchizuke, které mám taky ráda, i přesto, že o něco míň.


Po tom, co jsem se rozhodla tuhle skvělou skupinu prozkouma jsem narazila na jejich další úžasné písničky a stihla si na nich vypěstovat naprostou závislost a ještě ten den si je postahovat do mobilu. Mimoto jsem zjistila, že je tahle skupina aktivní, už hooodně dlouho, asi od 80. let, což je sakra dlouhá doba. Zatím jsem se probrala jejich momentálním stylem hudby, ale plánuji zabrousit i do jejich minulosti a zkusit si tam něco najít.

Ale teď k měnší ochutnávce...

:33333333333333

Jak může tak dokonalá hudba vůbec existovat? :'33333

Ajsihoshfwahpjpajaojdfpfpojjfpjúoafúofjpajfj

O ano :33


No dobrá, abych se tu neroztekla je potřeba o kousek postoupit XD. I když pravda, že bych tu mohla hodit ještě další úžasný-, ne STOP! DÁL!
Výsledek obrázku pro music gif

Vždycky jsem žrala soundtracky a emotivní instrumentální hudbu. Pouštím si je, když chci najít nové nápady do těch mých rozepsaných blbůstek nebo si jen tak zalezt do peřin a nechat propuknout svoje pocity u nějaké smutné melodie. Můj nejnověší intsrumentální objev je post-rocková skupina Sleep Dealer, kterou tvoří pouze jeden člověk z Moskvy, který nahrává úžasné melodie, co mi momentálně pomáhají tvořit jeden příběh. Narazila jsem na tuhle skupinu přes jeden videoklip, který na mne v nabídce asi začal neustále vyskakovat a udělala to co vždycky. Po třetím povzdechnutí jsem video otevřela doufala, že když už na mne tak skáče, tak snad bude stát za to. Stálo.


Tuším, že zrovna Nozomi byla první skladba na Youtube kanálu tohohle interpreta. Sice jsem ještě nestihla projet všechny jeho skladby, ale nejvíc mne zaujaly asi tyhle


Jeho nejnovější...
Z tohohle bych i depku chytla! Ještě že jsem poslední dobou docela happy človíček.

Výsledek obrázku pro music gif

Tak, a i tímto moje úplně nové objevy končí. Nebudu tady obtěžovat s mými stálými interprety, proto tenhle článek berte jako... něco jako poslouchám, ale většinou to není úplně tak můj styl XD. Přece jen, moje největší srdcovky jsou songy od mých milovaný skupin jako:

Sugar od System Of A Down

Lights Out od Mindless Seld Indulgence

Hero od Nickelback

A ještě Pity Party od Melanie Martinez (na jejíž oncert nemůžu! Grrr!)

Výsledek obrázku pro music gif

Tááák... a tady raději končím. Nebo se rozvášním ještě víc a bude to na dlouhou dlouhou dlouhou dobu! XDD
Ano... mám zas... příliš happy náladu! XD

Loučí se ta líná svině:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama