Proč mě lidi nemají rádi?

16. prosince 2017 v 17:38 | Teranosuke Unko |  Moje mysl
Achjo, tak já už vážně nevím. Ať dělám, co dělám, asi se jim prostě nikdy nezavděčím... nebo, když nad tím tak přemýšlím, asi jí. Nechci soudit celou třídu podle ní. Jenže ona je jak část duše té třídy. A já se bojím, že když si ona znelíbí mě, tak si mě automaticky znelíbí i celá část té duše. No, a částí té duše je i má kamarádka. Dobrá kamarádka.

Není jediná, už jsem takových lidí, co mě bezdůvodně, jen od pohledu, rádi neměli potkala víc. Většinou mě to tolik netrápilo, protože jsem s těmi lidmi netrávila až tolik času, ale tady se vidíme skoro denodenně. A i když spolu skoro nikdy konverzaci nevedeme, jsem přece jen ve stejné řadě a hlavně vedle mé kamarádky. Takže moje ucho bohužel některé věci zaslechne a jí se to asi moc nelíbí, komu taky že? Jenže proč v tom případě nezatáhne moji kámošku někam, kde jsou jen ony dvě? Nebo to čeká, že odejdu ze svého místa v lavici, abych jim dala prostor? Promiň, ale já nemám kam jinam jít...

Vlastně nevím, proč jsem jí tak nesympatická. Jestli teda vůbec jsem. Jestli si to nevymýšlí jen moje hlava. Ale mylím, že ty pohledy a strohé odpovědi, když se náhodou na něco optám, mluví za vše. Pookaždé nasadí tohle chování, když dojde na rozhovor s člověkem, kterého nemusí.

Holka je to ale fajn... vlastně mi připomíná trochu mě, jen kdybych nebyla tolik zamlklá, necítila se po všem tak hloupě a hlavně mě nepronásledovaly ty neustálé výčitky.

Proto se tím i v první řadě trochu trápím. Eh, tak trochu víc, že o tom píšu článek...

Co jsem udělala špatně? Jak se mám teda chovat?

Když jsem se snažila zapojit a vyhnat myšlenky na to, že stejně jen otravuji, zmlkla a přestala se smát. Když mlčím, protože se bojím co říct, taky nevypadá nadšeně.

Tak co mám sakra dělat? Co mám dělat, aby mne lidi měli rádi? A proč se tím furt trápím?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama